Çankırı Mobilya İmalat

mobilya dolap imalat

Çankırı geneli Mobilya İmalat marangoz atölyemizde her model ve özellikte özel tasarım ve ölçülerde Çankırı genelinde mutfak dolabı, vestiyer, ray dolap, iç panel kapı, ahşap merdiven imalatı yapmaktayız.

Mutfak Dolabı, vestiyer, ray dolap, iç kapı imalatını en iyi kalite ve uygun fiyatları ile hızlı teslimat ve garantili hizmet vermekteyiz.

Mutfak Dolabı İmalatı

Firmamız Çankırı genelinde mutfak dolabı imalatı yapmaktadır. Mdf gövde, mebran kapak. high gloss kapak, laminat kapak, akrilik kapak, mdf pvc kapak , düz ve desenli kapak, sürgülü raylı kapak çeşitlerimiz mevcuttur.

Çankırı geneli özel tasarım mutfak dolabı modelleri ve zengin model seçeneklerimizi en iyi geneli özel tasarım mutfak dolabı fiyatları ile Çankırı’nın bütün semtlerine hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz keşif yapılmaktadır. Teslimat süremiz 7 iş günüdür.


Vestiyer İmalatı

Firmamız Çankırı genelinde vestiyer, portmanto imalatı yapmaktadır. Mdf gövde, mebran kapak. high gloss kapak, laminat kapak, akrilik kapak, mdf pvc kapak , düz ve desenli kapak, sürgülü raylı kapak çeşitlerimiz mevcuttur.

Çankırı geneli özel tasarım vestiyer, portmanto modelleri ve zengin model seçeneklerimizi en iyi geneli özel tasarım vestiyer, portmanto fiyatları ile Çankırı’nın bütün semtlerine hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz keşif yapılmaktadır. Teslimat süremiz 7 iş günüdür.


Ray Dolap İmalatı

Firmamız Çankırı geneli ray dolap imalatı yapmaktadır. Mdf gövde, mebran kapak. high gloss kapak, laminat kapak, akrilik kapak, mdf pvc kapak , düz ve desenli kapak, sürgülü raylı kapak çeşitlerimiz mevcuttur.

Çankırı geneli özel tasarım ray dolap modelleri ve zengin model seçeneklerimizi en iyi çankırı özel tasarım ray dolap fiyatları ile Çankırı’nın bütün semtlerine hizmet vermekteyiz.


İç Panel Kapı İmalatı

Firmamız Çankırı geneli ray dolap imalatı yapmaktadır. Mdf gövde, mebran kapak. high gloss kapak, laminat kapak, akrilik kapak, mdf pvc kapak , düz ve desenli kapak, sürgülü raylı kapak çeşitlerimiz mevcuttur.

Çankırı özel tasarım ray dolap modelleri ve zengin model seçeneklerimizi en iyi Çankırı özel tasarım ray dolap fiyatları ile Çankırı’nın bütün semtlerine hizmet vermekteyiz.

Panel Kapı İmalat Çeşitleri

Amerikan Kapılar
Müşterilerimiz isteğine göre Amerikan kapılar her renkte yapılabilmekte ve camlı olarak üretilmektedir.

Laminat Kapılar
Yüksek basınç dekoratif laminat yüzeyli kapılarla hastane, laboratuvar, okul, yurt, ofis ve benzeri projelerde tercih edilip kullanılabilir.

Mdf Kapılar
Mdf oyma kapıların isteğe göre 4-6-9 mm olmak üzere imal edilmekte olup yüzeyi lake ve normal boya olarak yapılabilmektedir.

Ahşap Kapılar
Kapıların istenilen ebatlarda imalatı gerçekleşmektedir. Ahşap kapılarımız fırınlanmış olup, tamamen 1. sınıf çamdan üretilmektedir.


3 Boyutlu Grafik ve Tasarım

Teknolojinin son imkanlarından yararlanarak, evinize uygun tasarımları montaj aşamasından önce 3 boyutlu olarak görmeniz için grafikler ve tasarımcılarımız tarafından tasarlanmaktadır.
Sipariş vermeden önce görmenize olanak sağlar. Ücretsiz olarak ölçüm yapılır, zevkinize uygun renk ve kapaklar beğenilir, grafikerlerimiz ve tasarımcılarımız projelerinizi 3 boyutlu olarak çizerler.
Çizimlerde değişiklik talepleriniz olur ise son rutuşlar yapılır.
Son aşamada mutfak dolabı montajı yapılır.

0536 211 52 34
Whatsapp'tan Görüş
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?